Apie Mus

DSC elem1  DSC_0330  DSC balion.

Žaidimų, laisvalaikio ir pramogų kambarys „Vaikų pilis“ skirtas bet kokio amžiaus vaikams. Žaidimai vaikams yra savarankiška, iš vaiko vidaus kylanti, motyvuota, dvasiškiausia ir tyriausia mažylio veikla. Tai dinamiškas, kintantis procesas, lemiantis vaiko augimą, skatinantis smalsumą, norą aktyviai tyrinėti, eksperimentuoti, domėtis ženklais ir simboliais. Žaisdami vaikai mokosi suvokti erdvę, klasifikuoti daiktus ir reiškinius, plečiasi jų socialinės žinios.

Mes esame tam, kad vaikai atrastų naują erdvę savo fantazijoms ir žaidimams. Mes mielai švęsime vaikų gimtadienius, vardadienius ar kitas jūsų šventes kartu. Mes kartu augsime ir tobulėsime. Namų jaukumo aplinką ir šiltą bendravimą dovanojame kiekvienam.

Mes siūlome: GIMTADIENIAI pagal jūsų norus. Jauki, šilta aplinka, kambarys rezervuojamas tik jums, taip pat jūsų pasirinktos vaišės. Tėveliams turime 14 sėdimų vietų. 2 val. gimtadienio šventės kaina 49 eur.

GIMTADIENIO PERSONAŽAI tai naujas draugas kompanijoj, su specialia programa ir žaidimais. Puikus pasirinkimas tiek mažyliams tiek vyresniems. Personažo programa 17 eur. Personažo atvykimas į jūsų namus – 45 eur.

GIMTADIENIS IR ŠOKOLADINIS FONDIU – tai šventė su linksmuole bite Ritė ir saldus šokolado tirpinimas žvakučių šilumoje. Gimtadienio kaina 67 eur.

ORIGINALUS IR ĮDOMUS ETNO GIMTADIENIS – puikiai pritaikytas bet kurio amžiaus vaikams. Senolių išmintis, ritmingai žaidimai, lėlių teatras suartins visus gimtadienio svečius, didelius ir mažus.Gimtadienio kaina 67 eur.

DIENOS UŽIMTUMAS, MOKYKLĖLĖ „Vaikai gali daugiau“. Pradinių klasių mokytoja, su didele meile ir ilgamete patirtimi laukia vaikų nuo 1 iki 12 metų amžiaus. Mažieji žaisdami ugdosi ir lavinasi, o pradinukai padedami mokytojos ruošia namų darbus. 1 val. užimtumas nuo 3 eur.

EMOCIJŲ LAVINIMO užsiėmimai su šeimos ir vaikų psichologe. Darbas mažose grupėse arba individualiai. Vaikai save pažins per žaidimus, kūrybinę veiklą, emocijų teatrą ir pan. Spalvingas jausmų pasaulis taps artimas, kas padės gerai jaustis draugų, artimųjų rate ir suteiks pasitikėjimo ateityje. Užsiėmimo kaina 5 eur.